JONA

Upozornění!

Děkujeme všem našim podporovatelům a příznivcům, kteří nám v nelehké době pomohli. S radostí Vám oznamuji, že od 4.5.2020 je v  provozu naše ordinaci rehabilitace a fyzioterapie v Maiselově ulici v Praze. Naše rekondiční pracoviště v Mariánských Lázních a provozovnu Centra zdraví JONA v Praze plánujeme oteřít začátkem června. Pozor, v Praze nás najdete na nové adrese.  Od pondělí 11.5.2020 je za zpřísněných podmínek otevřena provozovna Centra zdraví JONA v Pardubicích. 

Prosíme Vás o dodržování času, na který jste objednáni. Dále upozorňujeme na nošení roušek. Roušky musí mít personál a klient i během ošetření. Desinfekce rukou je k dispozici v ordinaci. Před zahájením vyšetření vás prosíme o vyplnění Čestného prohlášení o bezinfekčnosti.

Pro naše klienty, které jsme nemohli z důvodu nařízeného uzavření provozoven ošetřit, nabízíme bezplatné využití aplikace https://comgym.cz pro testování kondice a možnost konzultace výsledků po telefonu a také pro aktualizaci osobní cvičební sestavy. Pokud jste v aplikaci ComGym zaregistrováni a máte kredit v expiraci, můžete si ho obnovit zasláním požadavku na e-mail objednavky@comgym.cz . Konzultace a objednávky na tel.: 721 800 500.

O dalších změnách Vás budeme informovat.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Otakar Morávek

Jednatel společností Centrum zdraví JONA a MediCentrum JONA